28 Mart 2013 Perşembe

I am back baby


Yani tam olarak ne kadar süreliğine döndüm , ne kadar yazacağım bir muamma. Blogumu çok boşladım özür dilerim tadında bir yazı olmayacak bu. Buraları hala çok seviyorum da yeni işim sanırım herşeyin önüne geçmiş durumda.

Beni son gördüğünüzden beri hayatımda majör bazı değişiklikler oldu. İşimi bıraktığımı zaten biliyorsunuz. Çok kötü bir ayrılıştı. Anladım ki iş hayatında sadece kendini düşüneceksin. Bırak sen gittikten sonra ne halleri varsa görsünler. Fazla ince düşünürsen sen kötü oluyorsun. Bir de patron şirketlerine çok bulaşmayacaksın. Egodan yaptıklarını görmüyorlar. İki tane üniversite bile okumamış yalamayı müdür yapıyorlar sen çalıştığınla kalıyorsun. Evet, arada bunu da kustuğum iyi oldu. Neyse, bu konuyu geride bırakalı 7 ay oldu. Unutmustum da, yazarken depreşti. İşi bıraktıktan hemen sonra uzun zamandır çalışmayı çok arzu ettiğim bir firmadan teklif geldi ve ben onu reddettim. Çünkü kendi işimi kurmuştum :) Açılması, başlaması falan tahminimden çoook uzun sürdü. Beni maddi manevi bitirdi. Beni bitirince ben de eşimi bitirdim. Zavallım sesi çıkmadan katlandı benim ağlamalarıma. Gönül isterdi ki ne iş yaptığımı falan burada yazabileyim. Ancak markamın selameti açısından sahibinin bir bokböcesi olduğunu bilmemeniz daha iyi bence. Belki bir gün bir yerlerde karşılaşırız ;)

Yani daha iyiyim. Herşey zamanla daha da iyi olacak. İnanmak başarmanın yarısı zaten ;)

**Bu top kafalı çiçekleri çok seviyorum ama Türkiye'de bulmak çok da mümkün değil sanırım :(
9 yorum:

Blue Fire dedi ki...

Welcome back ;)

Pnarist dedi ki...

Yaş ortalaması 30 olan 4 patronun yönettiği bir şirkette finans departmanında çalışıyorum.Aynı cesareti göstereceğim günü iple çekiyorum,az kaldı..

Hayat siz ve eşiniz için daha iyi olsun,

Sevgiyle kalın.

bokbocesii dedi ki...

Pnarist tesekkur ederim. Hepimiz icin onumuzde daha iyi gunler olması diliyorum. Sevgiler

JuVeNiL dedi ki...

:) yeni işini de markanı da merak ediyorum, her şey gönlünce olsun.. istedikten sonra da bir şekildeo lur böcük :)

bokbocesii dedi ki...

Juvenil, bence de istemek basarmanın yarısı. Tesekkur ederim ;) Sevgiler

bircanın renkli dünyası dedi ki...

İSTE YETER :)

bokbocesii dedi ki...

the bircan; ben de aynı fikirdeyim. biz kadınlar birseyi cok istersek kesin yaparız ;)

Emel Sevren Pınar dedi ki...

bende senden:) istifa edeli 10 gün oldu ve nasıl bir hafifleme hissi anlatamam. Bende kendi işimi kurma niyetindeyim ama seni okuyunca biraz durdum açıkçası. Çok mu zorlanıyorsun? Çok mu yıpratıcı?
Umarım hayal ettiklerin bir bir gerçekleşir.
Sevgiler

bokbocesii dedi ki...

Emel, ilk baslar en yipraticisi, ama denemek lazim kesinlikle.Cesaretin varsa sakin durma.Umarim istedigin hersey gercek olsun.Tesekkur ederim guzel dileklerin icin de.Sevgiler